- Počasí
- Itálie
- Friuli Venezia Giulia
- Tricesimo
Aktuální počasí Tricesimo
Aktuální počasí přímo pro město Tricesimo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (08:00)
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
