- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Triandaíika
Aktuální počasí Triandaíika
Aktuální počasí přímo pro město Triandaíika. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
