- Počasí
- Rusko
- Kemerovo Oblast
- Treshchevskiy
Aktuální počasí Treshchevskiy
Aktuální počasí přímo pro město Treshchevskiy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -27°C |
| Normál: | -2°C |
