Aktuální počasí Tréon
Aktuální počasí přímo pro město Tréon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 4. 5. (00:00)
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
