- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Hjógo
- Toyooka
Aktuální počasí Toyooka
Aktuální počasí přímo pro město Toyooka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 34°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 20°C |
