Aktuální počasí Tower
Aktuální počasí přímo pro město Tower. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňová bdělost
Platí do 25. 4. (18:40)
2°C
pocitově 0°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 7°C |
