- Počasí
- Rusko
- Arkhangelskaya
- Tova
Aktuální počasí Tova
Aktuální počasí přímo pro město Tova. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 6°C |
