- Počasí
- Itálie
- Basilicate
- Torretta
Aktuální počasí Torretta
Aktuální počasí přímo pro město Torretta. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 23. 5. (20:00)
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
