Aktuální počasí Torres
Aktuální počasí přímo pro město Torres. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 16. 5. (02:00)
Silný déšť
Platí do 16. 5. (02:00)
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 13°C |
