- Počasí
- Maďarsko
- Borsod-Abaúj-Zemplén
- Tornanádaska
Aktuální počasí Tornanádaska
Aktuální počasí přímo pro město Tornanádaska. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 31. 3. (04:00) do 31. 3. (17:00)
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
