Aktuální počasí Tormón
Aktuální počasí přímo pro město Tormón. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 31. 5. (14:00) do 31. 5. (21:00)
Silné bouřky
Platí do 30. 5. (21:00)
25°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
