- Počasí
- Irák
- Sulaymaniyah
- Topxane
Aktuální počasí Topxane
Aktuální počasí přímo pro město Topxane. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
