- Počasí
- Afghánistán
- Vardak
- Tōp
Aktuální počasí Tōp
Aktuální počasí přímo pro město Tōp. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 12°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
