- Počasí
- Spojené státy americké
- Wisconsin
- Tomahawk
Aktuální počasí Tomahawk
Aktuální počasí přímo pro město Tomahawk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 9°C |
