Aktuální počasí Tolfa
Aktuální počasí přímo pro město Tolfa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (02:00)
Silný déšť
Platí do 2. 4. (02:00)
Bouřky
Platí do 2. 4. (02:00)
8°C
pocitově 2°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 83 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
