- Počasí
- Afghánistán
- Paktia
- Tōlbēg
Aktuální počasí Tōlbēg
Aktuální počasí přímo pro město Tōlbēg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 3°C |
