- Počasí
- Jižní Korea
- North Chungcheong
- Toksil
Aktuální počasí Toksil
Aktuální počasí přímo pro město Toksil. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 20°C |
