- Počasí
- Severní Korea
- Hwanghae-namdo
- Tŏksan-dong
Aktuální počasí Tŏksan-dong
Aktuální počasí přímo pro město Tŏksan-dong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
