- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeongsangnam-do
- Tŏkkong-ni
Aktuální počasí Tŏkkong-ni
Aktuální počasí přímo pro město Tŏkkong-ni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
