- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Todwick
Aktuální počasí Todwick
Aktuální počasí přímo pro město Todwick. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 12°C |
