- Počasí
- Afghánistán
- Ghazni
- Tōb-e Ghārshōrah
Aktuální počasí Tōb-e Ghārshōrah
Aktuální počasí přímo pro město Tōb-e Ghārshōrah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 8°C |
