- Počasí
- Nizozemsko
- Groningen
- Tjuchem
Aktuální počasí Tjuchem
Aktuální počasí přímo pro město Tjuchem. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
