Aktuální počasí Tizimín
Aktuální počasí přímo pro město Tizimín. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 28°C |
