- Počasí
- Maďarsko
- Jász-Nagykun-Szolnok
- Tiszafüred
Aktuální počasí Tiszafüred
Aktuální počasí přímo pro město Tiszafüred. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 26. 4. (01:00) do 27. 4. (01:00)
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
