Aktuální počasí Tipchenitsa
Aktuální počasí přímo pro město Tipchenitsa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 14. 5. (00:00)
7°C
pocitově 7°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
