- Počasí
- Čínská lidová republika
- Shandong
- Tianjing
Aktuální počasí Tianjing
Aktuální počasí přímo pro město Tianjing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 22°C |
