- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Tianfang
Aktuální počasí Tianfang
Aktuální počasí přímo pro město Tianfang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 35°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 29°C |
