- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Thurleigh
Aktuální počasí Thurleigh
Aktuální počasí přímo pro město Thurleigh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 13°C |
