- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Thiant
Aktuální počasí Thiant
Aktuální počasí přímo pro město Thiant. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 19. 5. (00:00)
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
