Aktuální počasí Thị Trấn Sìn Hồ
Aktuální počasí přímo pro město Thị Trấn Sìn Hồ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
