- Počasí
- Spojené státy americké
- Oregon
- The Dalles
Aktuální počasí The Dalles
Aktuální počasí přímo pro město The Dalles. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 13. 5. (05:00) do 13. 5. (23:00)
28°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 16°C |
