- Počasí
- Jihoafrická republika
- Orange Free State
- Thaba Nchu
Aktuální počasí Thaba Nchu
Aktuální počasí přímo pro město Thaba Nchu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 17°C |
