- Počasí
- Německo
- Saxony-Anhalt
- Teuchern
Aktuální počasí Teuchern
Aktuální počasí přímo pro město Teuchern. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 1. 4. (22:00) do 2. 4. (09:00)
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 8°C |
