- Počasí
- Německo
- Saxony-Anhalt
- Teuchern
Aktuální počasí Teuchern
Aktuální počasí přímo pro město Teuchern. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 0°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 8°C |
