Aktuální počasí Teruel
Aktuální počasí přímo pro město Teruel. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 1. 5. (14:00) do 1. 5. (21:00)
Silný déšť
Platí od 1. 5. (14:00) do 1. 5. (21:00)
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
