- Počasí
- Spojené státy americké
- Texas
- Terrell Hills
Aktuální počasí Terrell Hills
Aktuální počasí přímo pro město Terrell Hills. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 15°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 19°C |
