Aktuální počasí Terranova da Sibari
Aktuální počasí přímo pro město Terranova da Sibari. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 28. 5. (20:00)
Silný déšť
Platí od 29. 5. (08:00) do 29. 5. (20:00)
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
