Aktuální počasí Térmens
Aktuální počasí přímo pro město Térmens. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 30. 4. (22:00)
Silný déšť
Platí do 30. 4. (22:00)
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
