- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Terekhovo
Aktuální počasí Terekhovo
Aktuální počasí přímo pro město Terekhovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -6°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 10°C |
