Aktuální počasí Teramo
Aktuální počasí přímo pro město Teramo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 30. 4. (19:00)
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
