- Počasí
- Německo
- Braniborsko
- Templin
Aktuální počasí Templin
Aktuální počasí přímo pro město Templin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 30. 4. (08:00)
4°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1032 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
