Aktuální počasí Temascal
Aktuální počasí přímo pro město Temascal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 29°C |
