- Počasí
- Španělsko
- Basque Country
- Telleri
Aktuální počasí Telleri
Aktuální počasí přímo pro město Telleri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 26. 5. (14:00) do 26. 5. (20:00)
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
