- Počasí
- Filipíny
- Soccsksargen
- Telafas
Aktuální počasí Telafas
Aktuální počasí přímo pro město Telafas. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 29°C |
