- Počasí
- Pákistán
- Ázád Kašmír
- Tekian
Aktuální počasí Tekian
Aktuální počasí přímo pro město Tekian. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
