- Počasí
- Maďarsko
- Hajdú-Bihar
- Téglás
Aktuální počasí Téglás
Aktuální počasí přímo pro město Téglás. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 2°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
