Aktuální počasí Tecpatán
Aktuální počasí přímo pro město Tecpatán. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 28°C |
