- Počasí
- Česko
- Zlínský kraj
- Tečovice
Aktuální počasí Tečovice
Aktuální počasí přímo pro město Tečovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 9°C |
