- Počasí
- Filipíny
- Northern Mindanao
- Malaybalay
Aktuální počasí Malaybalay
Aktuální počasí přímo pro město Malaybalay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 100 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 25°C |
