- Počasí
- Česko
- Zlínský kraj
- Tečovice
Aktuální počasí Tečovice
Aktuální počasí přímo pro město Tečovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
